Aktualności

Lorem ipsum
12Listopad
2014

HYDROSTER Sp. z o.o. zmienia nazwę na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, iż postanowieniem sądu Rejonowego Gdańsk Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS z dnia 12 listopada 2014 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki HYDROSTER Sp. z o.o. w Gdańsku na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Gdańsku.

Zmiana nazwy Spółki w żaden sposób nie wpływa na stosunki prawne (umowne, kontaktowe), których stroną była dotychczas spółka HYDROSTER Sp. z o.o. w Gdańsku. Wszelkie pisma, faktury, rachunki i inne dokumenty wystawiane przez dotychczasowych kontrahentów spółki HYDROSTER Sp. z o.o. w Gdańsku powinny, począwszy od dnia 12 listopada 2014 roku, zawierać powinny następujące dane:

 

Nazwa: REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwa skrócona: REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o.

Adres: ul. Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk,

KRS: 0000057249

REGON: 191861573

NIP: 583 26 28 349Pragniemy podkreślić, że wszystkie zobowiązania, umowy i uzgodnienia z klientami, dostawcami i innymi zainteresowanymi stronami pozostają niezmienione.

Od strony prawnej zmiana nazwy Spółki nie powoduje potrzeby jakiegokolwiek potwierdzenia lub dokonywania zmian zawartych umów.


Uprzejmie prosimy o odpowiednie dalsze przekazanie tej informacji w Państwa organizacji.

 

 

.


HYDROSTER Sp. z o.o. zmienia nazwę na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o.Uprzejmie informujemy, iż z dniem 12 listopada 2014 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki HYDROSTER Sp. z o.o.

na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Gdańsku.

Więcej