Aktualności

29Listopad
2016

RHS liderem „KONSORCJUM PRODUCENTÓW WYPOSAŻENIA MORSKIEGO”

W dniu 10 listopada 2016 r. firma Remontowa Hydraulic Systems Sp. z o.o. wraz z: Fabryka Sprzętu Okrętowego „Meblomor” S.A., Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych „Towimor” S.A., AMEK Offshore Sp. z o.o. oraz Hydromega Sp. z o.o. utworzyły Konsorcjum, celem wsparcia inwestycji Projektu „Batory”. Na lidera Konsorcjum została wybrana Remontowa Hydraulic Systems Sp. z o.o.

Do głównych zadań Konsorcjum należy przygotowanie kompleksowej oferty wyposażenia na Ro-Pax „Batory”, jak również na inne promy pasażerskie. Firmy partnerskie mają zagwarantować dostarczenie urządzeń najwyższej jakości, polegając na wieloletnim doświadczeniu w branży. Konsorcjum ma również za zadanie konsolidację i rozwój polskich firm w ramach odbudowy polskiego przemysłu stoczniowego.
Połączenie sił na potrzeby polskiego przemysłu stoczniowego to bardzo ważne wydarzenie dla członków Konsorcjum. Prace nad porozumieniem trwały przeszło osiem miesięcy. Partnerzy liczą na owocną współpracę, która przyniesie rozwój nie tylko swoim przedsiębiorstwom, ale co ważniejsze, polskiej gospodarce morskiej.

O utworzonym Konsorcjum dla Programu „Batory” można również przeczytać w Newsletterze Morskim portalu GospodarkaMorska.pl:
http://www.gospodarkamorska.pl/Stocznie,Offshore/piec-firm-dla-programu-batory.html

.


HYDROSTER Sp. z o.o. zmienia nazwę na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o.Uprzejmie informujemy, iż z dniem 12 listopada 2014 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki HYDROSTER Sp. z o.o.

na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Gdańsku.

Więcej