Rynek morski

Usługi regeneracyjne

foto

 

REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. świadczy usługi regeneracyjne i naprawcze na najwyższym światowym poziomie. W ramach poszerzania swej oferty firma w 2014 roku połączyła się z firmą Metalock Polska przejmując wszystkie technologie napraw regeneracyjnych i napraw metodą Metalock, wraz z doświadczoną specjalistyczną kadrą i zapleczem technicznym. Główne rodzaje świadczonych usług regeneracyjnych to:


1. Naprawa pęknięć metodą Metalock – szycie na zimno


Metoda METALOCK jest uznana za najlepszą metodę napraw pęknięć, wyłamań i innych uszkodzeń elementów maszyn wykonanych z żeliwa,  elementów staliwnych oraz aluminiowych.  Największą zaletą  tej metody jest brak naprężeń termicznych występujących przy spawaniu i brak odkształceń. W większości przypadków obróbka mechaniczna nie jest wymagana. Nawet skomplikowane pęknięcia mogą być naprawione w trakcie krótkiej przerwy remontowej.


 2. Regeneracja metodami spawalniczymi

Prowadzimy w szerokim zakresie regenerację części maszyn metodami spawalniczymi, napawaniem proszkowym lub metalizacją. Naszą specjalnością jest regeneracja wałów oraz trzonów sterowych poprzez automatyczne napawanie zużytych czopów materiałem rodzimym lub materiałem o wyższych parametrach wytrzymałościowych  wraz z obróbką mechaniczną.

 
3. Naprawy śrub okrętowychNaprawiamy – regenerujemy śruby okrętowe wykonane z brązów Cu3 i Cu4, aluminium oraz stali nierdzewnej w technologii zatwierdzonej przez Towarzystwa Klasyfikacyjne.

 

Paweł Sobczak

T +48 58 307 12 09
M +48 500 075 544
market@rhs.rh.pl

.


HYDROSTER Sp. z o.o. zmienia nazwę na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o.Uprzejmie informujemy, iż z dniem 12 listopada 2014 roku nastąpiła zmiana nazwy spółki HYDROSTER Sp. z o.o.

na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. w Gdańsku.

Więcej